Μεζονέτα προς πώληση Αθήνα Νότια, Βούλα, Κάτω Βούλα

950.000 €
ΚΩΔ: 1894618
160τ. μ. | 3 Δωμάτια | 2 Μπάνια
Περιγραφή

Βούλα, Κάτω Βούλα, Πολυτελές Διαμέρισμα Προς Πώληση, 160τ.μ., Κατάσταση: υπό κατασκευή, Όροφος: Ισόγειο, 3 Υ/Δ 2 Μπάνια, Θέρμανση: Ατομική - Αντλία Θερμότητας, Έτος κατασκευής: 2025, Ενεργειακό Πιστοποιητικό: Α+, 3 Υπόγειες θέσεις στάθμευσης, Δάπεδα: Παρκέ, Kουφώματα: Αλουμινίου, Χαρακτηριστικά: Ασανσέρ, Πόρτα Ασφαλείας, Συναγερμός, Θυροτηλεόραση, Αποθήκη, Φωτοβολταϊκά Πάνελ, Διπλά Τζάμια, Σίτες, Πολυτελές, Διαμπερές, Προσόψεως, Φωτεινό, Σύστημα Κλιματισμού Ψύξης / θέρμανσης, Ηλιακός, Boiler, Νεόδμητο, Βαμμένο, Μοντέρνα Κατασκευή, Μίνιμαλ Design, Ιδιωτική πισίνα και κήπος, 100μ από την Θάλλασα. Τιμή: 950.000€. ΝΟΤΙΑ GΑΙΑ, Τηλ. Επικοινωνίας: +302109628771, email: info@notiagaia.gr, Website: https://www.notiagaia.gr

Χαρακτηριστικά
Τιμή ανά τ.μ.
5.938 €
Περιοχή
Κάτω Βούλα
Δωμάτια
3
Όροφος
Ισόγειο
Έτος κατασκευής
2025
Κουζίνες
1
Σαλόνια
1
Μπάνια
2
WC
1
Ημ/νία Δημοσίευσης
12/5/2026
check-mark icon Ανελκυστήρας

Μεζονέτα προς πώληση Αθήνα Νότια, Βούλα, Κάτω Βούλα

950.000 €
ΚΩΔ: 1894618
160 τ. μ. | 3 Δωμάτια | 2 Μπάνια
Σας ενδιαφέρει το ακίνητο αυτό;

Ώρες Επικοινωνίας