Διαμέρισμα προς πώληση Αθήνα Νότια, Γλυφάδα

470.000 €
ΚΩΔ: 1896910
88τ. μ. | 3 Δωμάτια | 1 Μπάνια
Περιγραφή

Στην Πανιωνία της Γλυφάδας, διατίθεται προς πώληση διαμέρισμα, 88 τ.μ., σε Υπερυψωμένο Ισόγειο. Αποτελείται από: σαλόνι, κουζίνα, 3 Υ/Δ και 1 Μπάνιο. Η θέρμανση είναι αυτόνομη - Ρεύμα με κλιματισμό και διαθέτει ηλιακό. Είναι διαμπερές, προσόψεως και φωτεινό και βρίσκεται κοντά στην κεντρική αγορά και σε συγκοινωνίες. Τιμή: 470.000€. ΝΟΤΙΑ GΑΙΑ, Τηλ. Επικοινωνίας: +302109628771, email: info@notiagaia.gr, Website: https://www.notiagaia.gr

Χαρακτηριστικά
Τιμή ανά τ.μ.
5.341 €
Περιοχή
Γλυφάδα
Δωμάτια
3
Έτος κατασκευής
1985
Κουζίνες
1
Σαλόνια
1
Μπάνια
1
Ημ/νία Δημοσίευσης
22/5/2026
Επιπλέον Χαρακτηριστικά
check-mark icon Κλιματισμός
check-mark icon Κήπος
check-mark icon Βεράντα
check-mark icon Ηλιακός Θερμοσίφωνας
check-mark icon Αστικό τοπίο
check-mark icon Προσόψεως

Διαμέρισμα προς πώληση Αθήνα Νότια, Γλυφάδα

470.000 €
ΚΩΔ: 1896910
88 τ. μ. | 3 Δωμάτια | 1 Μπάνια
Σας ενδιαφέρει το ακίνητο αυτό;

Ώρες Επικοινωνίας